Ön Onay 67% off çok geç olmadan!

Benjamin'in On Yılı – GM Joel Benjamin

Akış mevcut
$99.00(Yaklaşık 90.87 €)   $299.00(Yaklaşık 274.45 €)
67% off!

En düşük fiyat garantisi

100 Günlük %100 Para İade Garantisi

Varsayılan Başlık

Nakliye mevcut: Kuzey Amerika, Avrupa, İngiltere

Kabul ediyoruz


Genel Bakış

dijital ürün

Benjamin'in On Yılı – GM Joel Benjamin Satranç Koleksiyonu

Benjamin'in On Yılı - Gm Joel Benjamin

Son on yılda oynanan, dünyanın en yüksek puanlı koçlarından biri olan GM Joel Benjamin tarafından ustalıkla analiz edilen ve açıklanan en iyi oyunlardan oluşan bir hazine sandığını açmaya hazır olun.

Bu muazzam koleksiyon, 10 yıllık GM Benjamin'in o hafta dünyada oynanan en iyi satranç oyununu analiz etmesinin sonucudur: peki 400'den fazla bireysel oyun ve 250 saatlik görüntü!

Seçilen tüm oyunlar hem parlaklıkları hem de öğretici içerikleri için seçilmiştir ve tahmin edebileceğiniz gibi Joel Benjamin, Carlsen ve Kramnik'ten konumsal ustalık sınıflarından Shirov ve Morozevich'in muhteşem fedakar saldırılarına kadar her şeyi kapsıyor.

Çoğu insanın dikkatini çeken bu paketteki inanılmaz miktarda içerik olsa da, asıl odak sunucu üzerinde olmalıdır. GM Joel Benjamin, kavramları insanların anlayacağı şekilde öğretme yeteneğiyle ünlüdür.

Ne de olsa bu, Deep Blue'ya konumsal satrancın sırlarını öğreten adamdı - bilgisayarın Garry Kasparov'u sansasyonel bir şekilde yenmesini sağlayan eksik bileşen.

Hakkında Yazar:

Joel Benjamin, Amerikalı bir satranç ustasıdır. 1998 yılında ABD Satranç Federasyonu tarafından “Yılın Büyük Ustası” seçildi. Benjamin, Brooklyn, New York City'de yaşıyor ve PS 207'ye katıldığı Marine Park semtinde büyüdü.

1985 yılında Yale Üniversitesi'nden tarih bölümünden mezun oldu. Daha önce Bobby Fischer'ın elinde olan bir rekor olan 13 yaşında ABD'deki en genç satranç ustası oldu. Bu rekor Stuart Rachels tarafından kırıldı ve şu anda Samuel Sevian tarafından tutuluyor.

Diğer başarılar arasında 1980 yılında ABD Gençler Şampiyonası yer aldı. Aynı yıl Uluslararası Usta unvanını kazandı. 1982'de ABD Gençler Şampiyonasını ve 1985'te ABD Açık Satranç Şampiyonasını kazandı.

Bundan nasıl faydalanırım?

Her oyunda, GM Joel Benjamin, GM'lerin aldıkları kararları neden aldıklarını, daha iyi oyuncular olmak için kullanabileceğimiz kazanan hamleleri ve satranç gerçeklerini nasıl tespit edebileceğimizi açıklayarak öğrenilecek dersleri seçer.

Magnus Carlsen, Hikaru Nakamura, Fabiano Caruana, Judit Polgar, Wesley So, Kramnik, Korchnoi, Radjabov, Giri, Grischuk, Jobava, Morozevich, Karpov, Shirov ve çok daha fazlası dahil olmak üzere en iyi oyunculardan en iyi oyunları bekleyin.

Bu, GM Joel Benjamin'in her hafta en iyi oyunu analiz ettiği bir on yıl, bugün dünyanın en iyi koçlarından biri tarafından 424 elit düzeyde oynanan bir canavar ve yorumlandı. Her satranç aşığı için gerekli.

Lütfen aklınızda bulundurun: Benjaminlerin On Yılı 14.8 GB'lık bir dosyadır, bu nedenle lütfen bağlantınızın bunu kaldırabileceğinden (ve yeterli depolama alanınız olduğundan emin olun!)



İçerik Özeti

Dahil Olan Oyunlar:

GOTW - 2007 Oyunları

  • Lenier Dominguez (GM) – Loek Van Wely (GM) – (Aerosvit – Foros Ukrayna)
  • Vassily Ivanchuk (GM) – Mark Blutein (GM) – (Montreal Int. – Kanada)
  • Peter Nielsen (GM) – Nick De Firmian (GM) – (Politik Kupası – Danimarka)
  • Magnus Carlsen (GM) – Teimour Radjabov (GM) – (Biel Int. – İsviçre)
  • Caruana Fabiano (GM) – Barua Dibyendu (GM) – (Vlissingen, Hollanda – 8. Tur)
  • Sergey Karjakin (GM) – Alexander Beliay (GM) – (Yükselen Yıldızlar 2007 – 10. Tur)
  • Zhang Pengxiang (GM) – Evgeny Alekseev (GM) – (Çin Rusya maçı – 1. Tur)
  • Hikaru Nakamura (GM) – Ildar Ibragimov (GM) – (New York Şampiyonası)
  • Nigel Short (GM) – Xiangzhi Bu (GM) – (İngiltere Çin maçı – Liverpool, İngiltere)
  • Larry Christiansen (GM) – Patrick Wolff (GM) – (ABD Satranç Ligi – 6. Hafta)
  • Michael Adams (GM) – Georgiev Kiril (GM) – (Kulüpler için EuroCup)
  • Ahmed Adly (GM) – Viktor Laznicka (GM) – (Dünya Gençler Şampiyonası, 8. Tur)
  • Ruslan Ponomariov (GM) – Zaven Andriasian (GM) – (Essent turnuvası, 1. Tur.)
  • Michal Krasenkow (GM) – Hikaru Nakamura (GM) – (Barcelona – 2. Tur)
  • Vassily Ivanchuk (GM) – Peter Leko (GM) – (Hızlı Maç – 2. Maç)
  • VadMalakhatko (IM) – Victor Mikhalei – (Calvia Açık – 7. Tur)
  • Rustam Kasimdzhanov (GM) – Anatoly Karpov (GM) – (Liga de Campeones)
  • Ivan Cheparinov – David Navara – (Avrupa Takım Şampiyonu)
  • Vladimir Kramnik (GM) – Magnus Carlsen (GM) – (Tal Memorial – 1. Tur)
  • Veselin Topalov (GM) – Liviu-Dieter Nisipeanu (GM) – (Liga de Campeones – 8. Tur)
  • Yue Wang (GM) – Ivan Cheparinov (GM) – (Dünya Kupası – 4. Tur)

GOTW - 2008 Oyunları

  • Gatay Kamsky (GM) – Ruslan Ponomariov (GM) – (Dünya Kupası – 5. Tur)
  • Ray Robson (FM) – Drasko Boskovic (IM) – (UTD Invitational (GM))
  • Peter Svidler (GM) – Alexander Morozevich (GM) – (Rusya Süper Finalleri)
  • Ni Hua (GM) – Mihail Marin (GM) – (Reggio Emilia)
  • Sergey Ivanov (GM) – Emanuel Berg (GM) – (Rilton Kupası)
  • Ian Smeets (GM) – Etienne Bacrot (GM) – -(Corus B – 5. Tur)
  • Ljubomir Ljubojeviç (GM) – Viktor Kortchnoi (GM) – (Corus Onursal Grubu)
  • Hikaru Nakamura (GM) – Zahar Efimenko (GM) – (Gibtelecom Satranç Festivali)
  • Ernesto Inarkiev (GM) – Murtas Kazhgaleyev (GM) – (Moskova Açık)
  • Ian Nepomniachtchi (GM) – Boris Grachev (GM) – (Aeroflot Açık)
  • Michal Olszewski (IM) – Stanislav Savchenko (GM) – (Capelle la Grande)
  • Wang Hao (GM) – Fabiano Caruana (GM) – (Rekyavik Satranç Festivali)
  • Michal Olszewski (IM) – Stanislav Savchenko (GM) – (Amber Rapid)
  • Vladimir Kramnik (GM) – Veselin Topalov (GM) – (Amber Rapid)
  • Yuri Shulman (GM) – Robert Hess (IM) – (Foxwoods Açık)
  • Naiditsch (GM) – Mikhalei (GM) – (Heviz Açık)
  • Alekseev (GM) – Radjabov (GM) – (Rus Takım Şampiyonası)
  • Veselin Topalov (GM) – Francisco Vallejo Pons (GM) – (Dos Hermanas)
  • David Baramidze (GM) – Zoltan Almasi (GM) – (Avrupa Şampiyonası)
  • Alexander Grischuk (GM) – Ernesto Inarkiev (GM) – (Bakü FIDE GP)
  • Teimour Radjabov (GM) – Vassily Ivanchuk (GM) – (Mtel Masters)
  • Marcel Martinez (FM) – Dmitry Zilberstein (IM) – (ABD Satranç Ligi)
  • Gregory Kaidanov (GM) – Alexander Onischuk (GM) – (ABD Şampiyonası)
  • Magnus Carlsen (GM) – Peter Leko (GM) – (Hızlı Maç)
  • Boris Gelfand (GM) – Alexander Morozevich (GM) – (Asya Anıtı)
  • Alexei Shirov (GM) – Dmitry Jakovenko (GM) – (Aerosvit 2008)
  • Malkhaz Sulashvili (IM) – Gadir Guseinov (GM) – (Başkanlık Kupası)
  • Sergey Karjakin (GM) – Nigel Sort (GM) – (Hızlı Maç – Oyun 1)
  • Alexander Shabalov (GM) – Samuel Shankland – (Dünya Açık – 1. Tur)
  • Hans Tikkanen (IM) – Emanuel Berg (GM) – (İsveç Şampiyonası)
  • Ernesto Inarkiev (GM) – Alexei Shirov (GM) – (Poiköy turnuvası)
  • Dean Ippolito (IM) – Sergey Erenburg (GM) – (New Jersey Geleceği)
  • Etienne Bacrot (GM) – Evgeny Alekseev (GM) – (Biel 2008)
  • Sergey Karjakin (GM) – Teimour Radjabov (GM) – (Sochi Grand Prix)
  • Magnus Carlsen (GM) – Hans Hofstetter (FM) – (Magnus's Charity Simul on ICC'de)
  • Jan Smeets (GM) – Michael Adams (GM) – (Staunton Memorial)
  • Wang Yue (GM) – Simen Agdestein (GM) – (NHchess Amsterdam)
  • Slava Mikhailuk (FM) – Peter Bereolos (FM) – (ABD Satranç Ligi)
  • Anna Ushenina (IM) – Alexandra Kosteniuk (GM) – (WCC Kadınlar 2008)
  • Jan Werle (GM) – Daniel Fridman (GM) – (Avrupa Birliği)
  • Mircea Parligras (GM) – Yuri Kruppa (GM) – (Romanya SuperLiga)
  • MaxVachier-Lagrave (im)(GM) – Bartlomiej Macieja (GM) – (Bundesliga)
  • Evgeny Alekseev (GM) – Peter Svidler (GM)(Rusya Süper Finali)
  • Levon Aronian (GM) – Andrei Volokitin (GM) – (Euro Kulüpler Kupası)
  • Hikaru Nakamura (GM) – MaxVachier-Lagrave (im)(GM) – (Kap D'Agde)
  • Fabiano Caruana (GM) – Bu Xiangzhi (GM) – (Kap D'Agde)
  • Janis Klovans (GM) – Larry Kaufman (IM) – (Dünya Büyükler Şampiyonası)
  • Gabriel Sargissian (GM) – Alexander Grischuk (GM) – (Satranç Olimpiyatı 2008)
  • Fabiano Caruana (GM) – Emanuel Berg (GM) – (Satranç Olimpiyatı 2008)
  • Jana Jackova (IM) – Anatoly Karpov (GM) – (Marianske Lazne – Sıra 1)
  • Ivan Cheparinov (GM) – Evgeny Alekseev (GM) – (FIDE Grand Prix Elista – Rusya)

GOTW - 2009 Oyunları

  • Peter Leko (GM) – Vugar Gashimov (GM) – (FIDE GP Elista, Rusya)
  • Krishnan Sasikiran (GM) – Michael Roiz (GM) – (Pamplona)
  • Peter Leko (GM) – Vassily Ivanchuk (GM) – (Ivanchuk – Leko Rapid Match)
  • Varuzhan Akobian (GM) – Giorgi Kacheishvili (GM) – (Kuzey Amerika Açık)
  • Francisco Vallejo Pons (GM) – David Navara (GM) – (Corus “B”)
  • Teimour Radjabov (GM) – Jan Smeets (GM) – (Corus “A”)
  • Surya Ganguly (GM) – Emanuel Berg (GM) – (GibTelecom)
  • Boris Savchenko (GM) – Alexander Onischuk (GM) – (Moskova Açık)
  • David Baramızda (GM) – Arik Braun (GM) – (Almanya Şampiyonası)
  • Pentala Harikrishna (GM) – Sebastien Feller (GM) – (Nancy Açık)
  • Alexander Motylev (GM) – Friso Nijboer (GM) – (Avrupa Şampiyonası)
  • Peter Svidler (GM) – Peter Wells (GM) – (GibTelecom)
  • Baadur Jobava (GM) – Viktor Erdos (GM) – (Avrupa Bireysel Şampiyonası)
  • Daniel Stellwagen (GM) – Viswanathan Anand (GM) – (Bundesliga)
  • Daniele Vocaturo (IM) – Tiger Hillarp Persson (GM) – (Reykjavik Açık)
  • Ian Nepomniatchchi (GM) – Kharitonov Alexandr (GM) – (Rusya Kulübü şampiyonası)
  • Zahar Efimenko (GM) – Sergey Ivanov (GM) – (Rusya Kulüpler Şampiyonası)
  • Hikaru Nakamura (GM) – Robert Hess (IM) – (Foxwoods Açık)
  • Levon Aronian (GM) – Peter Leko (GM) – (Nalçik Grand Prix)
  • Llaneza Vega (IM) – Ivan Sokolov (GM) – (Gedeon Barcza Memorial II)
  • Var Akobian (GM) – Joel Benjamin (GM) – (ABD Şampiyonası – Kd 8)
  • Vassily Ivanchuk (GM) – Veselin Topalov (GM) – (Mtel Masters)
  • Alexander Grischuk (GM) – Peter Svidler (GM) – (ACP World Rapid Cup)
  • Yuri Shulman (GM) – Florin Felecan (FM) – (Chicago Açık)
  • Ernesto Inarkiev (GM) – Alexei Shirov (GM) – (Poiköy-Karpov Açık)
  • George Grigore (GM) – Tornike Sanikidze (GM) – (Limpedea Kupası)
  • Liviu-Dieter Nisipeanu (GM) – Teimour Radjabov (GM) – (Limpedea Kupası)
  • Humpy Koneru (GM) – Manuel Perez (IM) – (Ruy Lopez Anıtı 2009)
  • Evgeny Bareev (GM) – Leonid Yudasin (GM) – (2009 Dünya Açık)
  • Hikaru Nakamura (GM) – Ruslan Ponomariov (GM) – (San Sebastian 2009)
  • Alex Lenderman (IM) – Ray Robson (IM) – (ABD Gençler Şampiyonası)
  • David Kjartansson (FM) – Magesh Panchanathan (GM) – (İskoç Şampiyonası)
  • Alexander Morozevich (GM) – Evgeny Alekseev (GM) – (Biel Satranç Festivali)
  • David Howell (GM) – Ivan Sokolov (GM) – (Stunton Memorial)
  • Vassily Ivanchuk (GM) – Evgeny Alekseev (GM) – (FIDE Grand Prix: 5.)
  • Larry Christiansen (GM) – Marko Zivanic (IM) – (ABD Satranç Ligi 2008)
  • Mark Bluvshtein (GM) – Joel Benjamin (GM) – (Montreal 2009)
  • Jonathan Schroer (IM) – Joel Benjamin (GM) – (ABD Satranç Ligi 3. Hafta 2009)
  • Ni Hua (GM) – Anton Filippov (GM) – (Kolkata Açık – 4.)
  • Emil Sutovsky (GM) – Bartosz Socko (GM)( – InventiChess 2009)
  • Surya Shekhar Ganguly (GM) – Georg Meier (GM) – (VII Marx Gyorgy Anıtı)
  • Peter Svidler (GM) – Alexander Motylev (GM) – (Avrupa Kulüpler Şampiyonası)
  • Joshua Friedel (GM) – Migchiel De Jong (GM) – (Unive Open)
  • Etienne Bacrot (GM) – Levon Aronian(GM) – (Avrupa Takım Şampiyonası)
  • Ivan Saric (GM) – Vidmantas Malisauskas (GM) – (Avrupa Takım Şampiyonası)
  • Vladimir Kramnik (GM) – Ruslan Ponomariov (GM) – (Tal Anıtı)
  • David Pruess (IM) – Alejandro Roman (IM) – (USCL Şampiyonası)
  • Maxim Rodshtein (GM) – Andre Diamant (GM) – (USCL Şampiyonası)
  • Peter Svidler (GM) – Tomi Nyback (GM) – (Dünya Kupası)
  • Sergey Karjakin (GM) – Boris Gelfand (GM) – (Dünya Kupası Yarı Finalleri/Oyun 1)
  • Michael Adams (GM) – Luke McShane (GM) – (Londra Chess Classic)
  • Jon Ludvig Hammer (GM) – Neil McDonald (GM) – (Londra Açık)

 

GOTW - 2010 Oyunları

  • Alexander Grischuk (GM) – Dmitry Jakovenko (GM) – (Rusya Süper Finalleri)
  • Hikaru Nakamura (GM) – Krishnan Sasikiran (GM) – (Dünya Takım Şampiyonası)
  • Boris Gelfand (GM) – Hikaru Nakamura (GM) – (Dünya Takım Şampiyonası)
  • Nikita Vitiugov (GM) – Maxim Rodshtein (GM) – (Dünya Takım Şampiyonası)
  • Sergei Tiviakov (GM) – Alexei Shirov (GM) – (Corus 2010 – Kd 3)
  • Anish Giri (GM) – David Howell (GM) – (Corus “B” 2010)
  • Ivan Cheparinov (GM) – Victor Havik – (Gibtelecom 2010)
  • Sanan Sjugirov (GM) – Arkadij Naiditsch (GM) – (Aeroflot Açık)
  • Le Quang Liem (GM) – Ian Nepomniachtchi (GM) – (Aeroflot Açık)
  • Alexander Beliavsky (GM) – Lubomir Ftacnik (GM) – (Gotth Art Cup GM)
  • Ivan Sokolov (GM) – Alex Lenderman (GM) – (Raykjavik Açık)
  • Ian Nepomniachtchi (GM) – Baadur Jobava (GM) – (Avrupa Şampiyonası)
  • David Navara (GM) – Markus Ragger (GM) – (Avrupa Şampiyonası)
  • Vasily Smyslov (GM) – Arnold Sheldon Denker (GM) – (Benjamin'in Smyslov'u anması)
  • Pavel Eljanov (GM) – Alexander Motylev (GM) – (Rusya Takım Şampiyonası)
  • Vassily Ivanchuk (GM) – Alexander Grischuk (GM) – (Rusya Takım Şampiyonası)
  • Vishy Anand (GM) – Rober Kempinski (GM) – (Bundesliga)
  • Kiril Badev (FM) – G. Petar Arnaudov (IM) – (Bundesliga)
  • Judith Polgar (GM) – David Navara (GM) – (Hızlı Maç)
  • Teimour Radjabov (GM) – Gadir Guseinov (GM) – (Bakü Hızlı Turnuvası)
  • Tatiana Kosintseva (GM) – Nana Dzagnidze (GM) – (Bayanlar FIDE GP)
  • Vladimir Akopian (GM) – Ernesto Inarkiev (GM) – (FIDE GP)
  • Joel Benjamin (GM) – Sergey Kudrin (GM) – (ABD Şampiyonası 2010)
  • Dmitry Jakovenko (GM) – Ernesto Inarkiev (GM) – (ACP Hızlı Dünya Kupası)
  • Anish Giri (GM) – Nils Grandelius (IM) – (Sigeman & Co 2010)
  • Giorgi Kacheishvili (GM) – Loek Van Wely (GM) – (Chicago Açık)
  • Alexander Riazantsev (GM) – Sergey Karjakin (GM) – (11. Karpov – Poikovsky)
  • Alexander Riazantsev (GM) – Sergey Karjakin (GM) – (Capablanca Anıtı)
  • Ivan Cheparinov (GM) – Ivan Lopez Salgado (GM) – (Ruy Lopez Anıtı)
  • Bryan Smith (IM) – Viktor Laznicka (GM) – (Dünya Açık)
  • Nenad Fercec (GM) – Ivan Saric (GM) – (Pula Açık)
  • Ngoc Truong Son Nguyen (GM) – Anish Giri (GM) – (Biel 2010)
  • Gata Kamsky (GM) – Sergey Karjakin (GM) – (Mainz 2010)
  • Pavel Eljanov (GM) – Evgeny Postny (GM) – (Politiken Kupası)
  • Fabiano Caruana (GM) – Peter Svidler (GM) – (NH Turnuvası)
  • Yuri Shulman (GM) – Melikset Khachiyan (GM) – (ABD Satranç Ligi)
  • Klaus Bischoff (GM) – Mark Hebden (GM) – (Dun Laoghaire Masters)
  • İztok Jelen (IM) – Bent Larsen (GM) – (Dun Laoghaire Masters)
  • Magnus Carlsen (GM) – Dünya – (Magnus vs. Dünya)
  • Gadir Guseinov (GM) – Arman Pashikian (GM) – (39. Satranç Olimpiyatı)
  • Zoltan Almasi (GM) – Bartolomiej Macieja (GM) – (39. Satranç Olimpiyatı)
  • Alexander Motylev (GM) – Teimour Radjabov (GM) – (39. Satranç Olimpiyatı)
  • Alexander Onischuk (GM) – Andrei Volokitin (GM) – (Bundesliga 2010)
  • Levon Aronian (GM) – Vassily Ivanchuk (GM) – (Avrupa Kulüpler Şampiyonası)
  • Alexei Shirov (GM) – Sergei Tiviakov (GM) – (UNIVE 2010)
  • Steven Zierk (IM) – Vasif Durarbeyli (GM) – (Dünya Gençler Satranç Şampiyonası)
  • Samuel Shankland (IM) – Aleksandr Lenderman (GM) – (ABD Satranç Ligi)
  • Sergey Karjakin (GM) – Vladimir Kramnik (GM) – (Dünya Yıldırım Şampiyonası 2010)
  • Vitaly Tseshkovsky (GM) – Anatoly Vaisser (GM) – (Dünya Yıldırım Şampiyonası 2010)
  • Mark Taimanov (GM) – Larry Evans (GM) – (1954 maçı)
  • Igor Kurnosov (GM) – Peter Svidler (GM) – (Rusya Süper Finalleri)
  • Hou Yifan (GM) – Humpy Koneru (GM) – (Kadınlar Dünya Şampiyonası 2010)
  • Nigel Short (GM) – Vugar Gashimov (GM) – (53. Reggio Emilia 2010)

GOTW - 2011 Oyunları

  • Francisco Vallejo Pons (GM) – Alexander Onischuk (GM) – (53. Reggio Emilia 2010)
  • Sergey Volkov (GM) – Ivan Sokolov (GM) – (Rilton Kupası)
  • Deep Sengupta (GM) – Romain Edouard (GM) – (Rilton Kupası)
  • Illya Nyzhnyk (IM) – Sebastian Siebrecht (GM) – (Tata 2011 C Grubu)
  • Luke McShane (GM) – Wesley So (GM) – (Tata 2011 B Grubu)
  • Nana Dzagnidze (GM) – Francisco Vallejo Pons (GM) – (Cebelitarık Satranç Festivali)
  • Nikolai Kabanov (GM) – Vladimir Belous – (Moskova Açık)
  • Le Quang Liem(GM) – Ivan Cheparinov (GM) – (Aeroflot Açık 2011)
  • Varuzhan Akobian (GM) – Yuri Shulman (GM) – (ABD Satranç Ligi)
  • Elina Dalienian (GM) – Zhu Chen (GM) – (Katar Kadınlar GP 2011)
  • Joel Benjamin (GM) – Jesse Kraai (GM) – (Saint Louis Açık)
  • Fabiano Caruana (GM) – Viktor Korchnoi (GM) – (Cebelitarık Satranç Festivali)
  • Magnus Carlsen (GM) – Hikaru Nakamura (GM) – (20. Amber Rapid ve Blindfold Festivali)
  • Judit Polgar (GM) – Gadir Guseinov (GM) – (Avrupa Bireysel Şampiyonası)
  • Liviu-Dieter Nisipeanu (GM) – Radoslaw Wojsatzek (GM) – (Avrupa Bireysel Şampiyonası)
  • Baadur Jobava (GM) – Vladimir Potkin (GM) – (Avrupa Bireysel Şampiyonası)
  • Evgeniy Najer (GM) – Alexander Moiseenko (GM) – (Rusya Takım Şampiyonası)
  • Ruben Felgaer (GM) – Joshua Friedel (GM) – (Kıta Şampiyonası)
  • Vladimir Kramnik (GM) – Teimour Radjabov (GM) – (FIDE Adayları Maçları)
  • Leinier Dominguez (GM) – Dmitry Anreikin (GM) – (Capablanca Anıtı)
  • Radoslaw Wojtaszek (GM) – Alexei Shirov (GM) – (Polonya'daki Lublin Union Memorial)
  • Yu Yangyi (GM) – Hou Yifan (GM) – (Danzhou GM Turnuvası)
  • Alexei Shirov (GM) – Vishy Anand (GM) – (Ciudad de Leon 2011)
  • Niclas Huschenbeth (IM) – Jan Gustafsson (GM) – (Almanya Şampiyonası)
  • Jonny Hector (GM) – Wesley So (GM) – (Sigeman Turnuvası)
  • Ruslan Ponomariov (GM) – Yuri Vovk (GM) – (Ukrayna Satranç Şampiyonası)
  • Alexander Morozevich (GM) – Sanan Sjugirov (GM) – (Rusya Yüksek Ligi)
  • Viktor Laznicka (GM) – Parimarjan Negi (GM) – (AAI GM Uluslararası Hindistan)
  • Vitali Golod (GM) – Joel Benjamin (GM) – (Kanada Açık)
  • Aleksander Delchev (GM) – Vladimir Kostic (GM) – (Sırp Kupası)
  • Yaser Seirawan (GM) – Judit Polgar (GM) – (Dünya Takım Satranç Şampiyonası)
  • Alexander Morozevich (GM) – Alexei Shirov (GM) – (Biel Satranç Festivali 2011)
  • Georg Meier (GM) – Vladimir Kramnik (GM) – (Dortmund 2011)
  • Joel Benjamin (GM) – Alexander Shabalov (GM) – (Edmonton Uluslararası)
  • Hou Yifan (GM) – Elina Danielian (GM) – (Bayanlar Grand Prix)
  • Axel Rombaldoni (IM) – Ivan Salgado Lopez (GM) – (Bayanlar Grand Prix)
  • Gata Kamsky (GM) – Peter Svidler (GM) – (Dünya Kupası 2011 – Kd 4 G2)
  • Magnus Carlsen (GM) – Levon Aronian (GM) – (Botvinnik Anıtı)
  • Vladimir Malakhov (GM) – Evgeny Romanov (GM) – (Moskova - S. Petersburg)
  • Dmitry Jakovenko (GM) – Boris Gelfand (GM) – (Avrupa Kulüpler Kupası)
  • Hikaru Nakamura (GM) – Francisco Vallejo Pons(GM) – (Bilbao 2011)
  • Sergey Karjakin (GM) – Viktor Laznicka (GM) – (12. Karpov Uluslararası)
  • Pavel Eljanov (GM) – Dmitry Andreikin (GM) – (Vali Kupası)
  • Vladimir Kramnik(GM) – Maxime Vachier-Lagrave (GM) – (UNIVE 2011)
  • Josep Oms Pallisse (GM) – Yasser Seirawan (GM) – (Magistral Casino – Barselona)
  • Zhao Xue (GM) – Kateryna Lahno (GM) – (Nalchik Kadınlar GP)
  • Jan Gustafsson (GM) – Zahar Efimenko (GM) – (Avrupa Takım Şampiyonası)
  • Denis Khizmatullin (GM) – Maxim Matlakov (GM) – (Rusya Kupası)
  • William Kelleher (FM) – Vladimir Okhotnik (IM) – (Kıdemli Dünya Şampiyonası)
  • Paolo Formento – Yuri Solodovnichenko (GM) – (Crispi Anıtı)
  • Hikaru Nakamura (GM) – David Howell (GM) – (Londra Satranç Klasiği)
  • Zoltan Almasi(GM) – Anish Giri (GM) – (Sportaccord Mindgames Gözbağı)

GOTW - 2012 Oyunları

  • Peter Ypma – Robert Hess (GM) – (48. Groningen Açık A)
  • Nikita Vitiugov (GM) – Alexander Morozevich (GM) – (Reggio Emilia 2012 – 54. Torneo di Capodanno)
  • Arkadij Naiditsch (GM) – Nikita Vitiugov (GM) – (5. San Sbastian Donostia Satranç Festivali)
  • Etienne Bacrot(GM) – Alexandr Fier (GM) – (Grand Prix Pyramides FFE KO Rapid)
  • Viktorjia Cmilyte (GM) – Kateryna Lahno (GM) – (Tata Steel Chess 2012 B Grubu)
  • Hou Yifan (GM) – Le Quang Liem (GM) – (Cebelitarık Satranç Festivali)
  • Emanuel Berg (GM) – Maxime Vachier-Lagrave (GM) – (Cebelitarık Satranç Festivali)
  • Krishnan Sasikiran (GM) – Mateusz Bartel (GM) – (Aeroflot Açık)
  • Arkadij Naiditsch (GM) – Viktor Bologan (GM) – (Cebanenco Anıtı)
  • Gawain Jones (GM) – Nigel Short (GM) – (Cebanenco Anıtı)
  • Tornike Sanidizke (GM) – Pentala Harikrishna (GM) – (Capelle la Grande Açık)
  • Hou Yifan (GM) – Fabiano Caruana (GM) – (Reykjavik Açık)
  • Francisco Vallejo Pons (GM) – Tamir Nabaty (GM) – (Avrupa Bireysel Şampiyonası)
  • Avital Boruchovsky (FM) – Boris Savchenko (GM) – (Avrupa Bireysel Şampiyonası)
  • Peter Svidler (GM) – Dmitry Jakovenko(GM) – (Rusya Takım Şampiyonası)
  • Sergei Tiviakov (GM) – Viswanathan Anand(GM) – (Alman Bundesliga)
  • Anastasia Savina (IM) – Alisa Galliamova (IM) – (Kadınlar Rus Takım Şampiyonası)
  • Liu Qingnan (IM) – Nigel Short (GM) – (Bangkok Satranç Kulübü Açık)
  • G. Petar Arnaudov (IM) – Ivan Cheparinov (GM) – (Bulgar Satranç Şampiyonası)
  • Vassily Ivanchuk (GM) – Leinier Dominguez Perez (GM) – (Capablanca Anıtı)
  • Emanuel Berg (GM) – Jonny Hector (GM) – (Sigeman & Co Turnuvası)
  • Gabriel Sargissian (GM) – John Bartholomew (IM) – (Chicago Açık)
  • Diego Flores (GM) – Alexei Shirov (GM) – (Buenos Aires Masters)
  • Zhao Jun (GM) – Zhou Janchao (GM) – (Danzhou Turnuvası)
  • Francisco Vallejo Pons (GM) – Veselin Topalov (GM) – (Vallejo Pons-Topalov maçı)
  • Alexander Morozevich (GM) – Luke McShane (GM) – (Tal Memorial)
  • William Stewart – Ray Robson (GM) – (Ulusal Açık)
  • David Navara (GM) – Peter Svidler (GM) – (Svidler-Navara Maçı)
  • Igor Kurnosov (GM) – Daniil Dubov (GM) – (Rusya Yüksek Ligi)
  • Le Quang Liem (GM) – Vassily Ivanchuk (GM) – (ACP Altın Klasik)
  • Anish Giri (GM) – Robin Swinkels (GM) – (Hollanda Şampiyonası)
  • Wang Hao (GM) – Hikaru Nakamura (GM) – (Biel Satranç Festivali)
  • Anton Korobov (GM) – Evgeny Miroshnichenko (GM) – (Ukrayna Şampiyonası)
  • Anton Korobov (GM) – Evgeny Miroshnichenko (GM) – (Ukrayna Şampiyonası)
  • Peter Svidler (GM) – Nikita Vitiugov (GM) – (Rusya Şampiyonası Süper Finalleri)
  • Alexander Ipatov (GM) – Nils Grandelius(GM) – (Gençler Dünya Şampiyonası)
  • Parimarjan Negi (GM) – Yuniesky Quesada Perez (GM) – (40. Satranç Olimpiyatı)
  • Judit Polgar (GM) – Daiusz Swiercz (GM) – (40. Satranç Olimpiyatı)
  • Badur Jobava (GM) – Vladimir Malakhov (GM) – (Karadeniz Finalleri)
  • Anna Muzychuk (GM) – Tatiana Kosintseva (GM) – (Ankara Bayanlar GP)
  • Dmitry Jakovenko (GM) – Alexander Onischuk (GM) – (Karpov Poikovsky uluslararası)
  • Akexander Volokitin (GM) – Shakiyar Mamedyarov (GM) – (Avrupa Kulüpler Şampiyonası)
  • Thies Heinemann (IM) – Liviu-Dieter Nisipeanu (GM) – (Bundesliga)
  • Georg Meier (GM) – Ding Liren (GM) – (Baharat Kupası Açık)
  • Ray Robson (GM) – Manuel Leon Hoyos (GM) – (Baharat Kupası Açık)
  • Falko Bindrich(GM) – Pavel Tregubov (GM) – (Bundsliga)
  • Pavlo Vorontsov – Kayden Troff(FM) – (Dünya Gençler Şampiyonası)
  • GM Alexander Morozevich (GM) – Shakhriyar Mamedyarov (GM) – (FIDE Grand Prix Taşkent)
  • Anna Ushenina (IM) – Antoaneta Stefanova (GM) – (Dünya Kadınlar Satranç Şampiyonası)
  • Vladimir Kramnik (GM) – Judit Polgar (GM) – (Londra Satranç Klasiği)
  • Anish Giri (GM) – Alexander Morozevich (GM) – (Sport Accord Akıl Oyunları 2012)
  • Maxime Vachier-Lagrave (GM) – Etienne Bacrot (GM) – (Bundesliga)

GOTW - 2013 Oyunları

  • Anotn Korobov (GM) – Krishnan Sasikiran (GM) – (AICF-AAI Kupası)
  • Sergei Tiviakov(GM) – Evgeny Romanov (GM) – (Dünya Şehirler Şampiyonası)
  • Thomas Ernst (GM) – Andrei Deviatkin (GM) – (Groningen Açık)
  • Nils Grandelius (GM) – Alexander Ipatov (GM) – (Tata Çelik Grubu “B”)
  • Ivan Sokolov (GM) – Peter Leko (GM) – (Tata Çelik Grubu “A”)
  • Nikita Vitiugov(GM) – Maxime Vachier-Lagrave (GM) – (Cebelitarık Satranç Festivali;)
  • Baskaran Adhiban(GM) – Chanda Sandipan (GM) – (Moskova Açık)
  • Daniel Fridman (GM) – Arkadij Naiditsch (GM) – (Grenke Satranç klasiği)
  • Bassem Amin (GM) – Grzegorz Gajewski (GM) – (Reykjavik Açık 2013)
  • Boris Gelfand (GM) – Vladimir Kramnik (GM) – (Zürih Mücadelesi)
  • IM Valentina Gunina (IM) – Ju Wenjun (WGM) – (Kadın Takımları Dünya Şampiyonası)
  • Vladislav Tkachiev (GM) – Vladimir Dobrov (GM) – (Meurthe ve Moselle Hızlı Festival)
  • Vladimir Kramnik (GM) – Vassily Ivanchuk (GM) – (FIDE Adaylar Turnuvası)
  • Peter Svidler (GM) – Alexander Grischuk (GM) – (FIDE Adaylar Turnuvası)
  • Alexander Morozevich (GM) – Dmitry Jakovenko (GM) – (Rusya Takım Şampiyonası)
  • Eugenio Torre (GM) – Robert Byrne (GM) – (1973 Leningrad Interzonal)
  • Peter Svidler (GM) – Pentala Harikrishna (GM) – (Bundesliga)
  • Veselin Topalov (GM) – Peter Leko (GM – (FIDE GP Zug)
  • Li Chao (GM) – Zhou Weiqi (GM) – (Çin Şampiyonası)
  • Ray Robson (GM) – John Bryant (FM) – (ABD Şampiyonası 2013)
  • Maxim Rodhstein (GM) – Ian Nepomniachtchi (GM) – (Avrupa Şampiyonası 2013)
  • Yannick Pelletier (GM) – Andreas Hagen (IM) – (Avrupa Şampiyonası 2013)
  • Gata Kamsky (GM) – Alexander Grischuk (GM) – (Avrupa Şampiyonası 2013)
  • Leon Hoyos (GM) – Ray Robson (GM)(ABD Ulusal Açık 2013)
  • Tornike Sanikidze (GM) – Konstantin Landa (GM) – (Fransız Takım Ligi 2013)
  • Alexander Areshchenko (GM) – Anatoly Karpov (GM) – (Sberbank Rapid 2013)
  • Ruslan Ponomariov (GM) – Pavel Eljanov (GM) – (Ukrayna Şampiyonası 2013)
  • Dimitri Reinderman (GM) – Wouter Spoelman (GM) – (Hollanda Şampiyonası 2013)
  • Ni Hua (GM) – Eduardo Iturrizaga (GM) – (Benasque Açık 2013)
  • Victor Mikhalevski (GM) – Parimarjan Negi (GM) – (2013 Dünya Açık)
  • Ray Robson (GM) – Lu Shanglei (GM) – (ABD-Çin Maçı)
  • Alexander Moiseenko (GM) – Maxime Vachier-Lagrave (GM) – (Biel 2013)
  • Ray Robson (GM) – Andrei Volokitin (GM) – (Dünya Kupası 2013)
  • Nikita Vitiugov (GM) – Markus Ragger (GM) – (Dünya Kupası 2013)
  • Evgeny Tomashevsky (GM) – Levon Aronian (GM) – (Dünya Kupası 2013)
  • Viktor Bologan (GM) – Ian Nepomniachtchi (GM) – (Karpov Poikovsky 2013)
  • Angel Espinosa Aranda (IM) – Ivan Salgado Lopez (GM) – (İspanyol Şampiyonası 2013)
  • Ian Nepomniachtchi (GM) – Alexander Moiseenko (GM) – (ACP Kupası 2013)
  • Fabien Libiszewski (GM) – Romain Edouard (GM) – (İspanyol Takım Şampiyonası 2013)
  • Urii Eliseev (IM) – Yu Yangyi (GM) – (Dünya Gençler Şampiyonası 2013)
  • Dmitry Andreikin (GM) – Sergey Karjakin (GM) – (Rusya Süper Finali 2013)
  • Nisipeanu (GM) – Caruana (GM) – (Kings Turnuvası 2013)
  • Matlakov (GM) – Eljanov (GM) – (Chigorin Anıtı 2013)
  • Morozevich (GM) – Laznicka (GM) – (Avrupa Kulüpler Kupası 2013)
  • Shankland (GM) – Ftacnik (GM) – (Casino de Barcelona 2013)
  • Solak (GM) – Grischuk (GM) – (Avrupa Takım Şampiyonası 2013)
  • Jobava (GM) – Mamedyarov (GM) – (Avrupa Takım Şampiyonası 2013)
  • Vallejo Pons (GM) – Grabarczyk (GM) – (Bundesliga 2013)
  • Shvedchikov (IM) – Kupreichik (GM) – (Dünya Büyükler Şampiyonası 2013)
  • Baramidze (GM) – Akobian (GM) – (Dünya Takım Şampiyonası 2013)

GOTW - 2014 Oyunları

  • Sutovsky (GM) – Zumsande (IM) – (Londra Classic Open 2013)
  • Wojtaszek (GM) – Popov (GM) – (Zürih Noeli 2013)
  • Pallisse (GM) – Gashimov (GM) – (Casino Barcelona 2007)
  • Goudriaan (IM) – Timman (GM) – (Tata Steel 2014)
  • Vachier-Lagrave (GM) – Mareco (GM) – (Gibraltar Masters 2014)
  • Vitiugov (GM) – Ivanchuk (GM) – (Gibraltar Masters 2014)
  • Akopian (GM) – Chatalbashev (GM) – (Bronstein Anıtı Açık 2014)
  • Maiorov (GM) – ding Liren (GM) – (Capelle-la-Grande Açık 2014)
  • Yılmaz (GM) – Motylev (GM) – (Avrupa Bireysel Şampiyonası 2014)
  • Quingnan (GM) – Yangyi (GM) – (Çin Satranç Şampiyonası 2014)
  • Van Kampen (GM) – Uyum (GM) – (Reykjavik Açık 2014)
  • Nepomniachtchi (GM) – Svidler (GM) – (Rusya Takım Şampiyonası 2014)
  • Karjakin (GM) – Kamsky (GM) – (Rusya Takım Şampiyonası 2014)
  • Hou Yifan (GM) – Girya (WGM) – (Khanty 2014'te Kadınlar Grand Prix'si)
  • David (GM) – Vachier-Lagrave (GM) – (İtalyan Takım Şampiyonası 2014)
  • Eljanov (GM) – Bologan (GM) – (15. Karpov GM 2014)
  • Smith (IM) – Grandelius (GM) – (Sigeman & Co. 2014)
  • Fedoseev (GM) – Zvjaginsev (GM) – (Rusya Yüksek Ligi)
  • Mamedyarov (GM) – Vallejo Pons (GM) – (FIDE Dünya Yıldırım Şampiyonası)
  • Xiong (IM) – Bodek (FM) – (ABD Gençler Kapalı Şampiyonası)
  • Shankland (IM) – Kovalyov (GM) – (Edmonton Uluslararası)
  • Sutovsky (GM) – Jobava (GM) – (ACP Altın Klasik)
  • Jobava (GM) – Nepomniachtchi (GM) – (ACP Altın Klasik)
  • Yalan (GM) – Kozul (GM) – (Satranç Olimpiyatı 2014)
  • Polgar (GM) – Berkes (GM) – (Hunguest Hotels Süper Satranç Turnuvası 2003)
  • Sevian (IM) – Zherebukh (GM) – (Washington International 2003)
  • Bluebaum (IM) – Naiditsch (GM) – (GRENKE Chess Classic 2014)
  • Navara (GM) – Durarbaylı (GM) – (Avrupa Kulüpler Şampiyonası 2014)
  • Grischuk (GM) – Rodshtein (GM) – (Avrupa Kulüpler Şampiyonası 2014)
  • Inarkeiv (GM) – Baryshpolets (GM) – (Bakü Uluslararası Açık 2014)
  • Yu (GM) – Robson (GM) – (Milyoner Satranç Açık 2014)
  • Kısa (GM) – Howell (GM) – (Pokerstar International 2014)
  • Naroditsky (GM) – Holt (GM) – (ABD Satranç Ligi 2014)
  • Grischuk (GM) – Leko (GM) – (Petrosyan Anıtı)

GOTW - 2015 Oyunları

  • Shirov (GM) – Dubov (GM) – (Nesillerin Fındıkkıran Maçı)
  • Erenburg (GM) – Yani (GM) – (Kuzey Amerika Açık)
  • Dale (IM) – Wei (GM) – (Tata Çelik B)
  • Debashis (GM) – Topalov (GM) – (Cebelitarık 2015)
  • Kryakvin (GM) – Khizmatullin (GM) – (Moscow Open 2015)
  • Benjamin (GM) – Hernandez (GM) – (ABD Satranç Ligi 2014)
  • Damaso (IM) – Navara (GM) – (Avrupa Bireysel Satranç Şampiyonası)
  • Khizmatullin (GM) – Eljanov (GM) – (Avrupa Bireysel Satranç Şampiyonası)
  • Gupta (GM) – Fier (GM) – (Reykjavik Açık)
  • Nunn (GM) – Voekler (GM) – (Kıdemli Takım Şampiyonası)
  • Kasparov (GM) – Kısa (GM) – (St. Louis'de 2015 Maçı)
  • Yu (GM) – Bruzon (GM) – (2015 Dünya Takım Şampiyonası)
  • Nepomniachtchi (GM) – Sjugirov (GM) – (2015 Rusya Takım Şampiyonası)
  • Cori (GM) – Mareco (GM) – (Amerika Kıta Şampiyonası)
  • Sandu (WGM) – Stefanova (GM) – (Avrupa Kadınlar Şampiyonası)
  • So (GM) – Fedorchuk (GM) – (Fransa Top 12 Kulüp Şampiyonası)
  • Browne (GM) – Benjamin (GM) – (1995 ABD Şampiyonası)
  • Wei Yi (GM) – Bruzon (GM) – (Danzhou GM Turnuvası)
  • Wang Yue (GM) – Ding Liren (GM) – (Danzhou GM Turnuvası)
  • Navara (GM) – Wojtaszek (GM) – (Biel GM Turnuvası)
  • Nayaranan (IM) – Kovalenko (GM) – (Najdorf Anıtı)
  • Shabalov (GM) – Macieja (GM) – (ABD Açık)
  • Dubov (GM) – Jakovenko (GM) – (Rusya Süper Finalleri)
  • Edouard (GM) – Degraeve (GM) – (Fransız Şampiyonası)
  • Debashis (GM) – Iturrizaga (GM) – (Abu Dhabi Masters)
  • Izoria (GM) – Dlugy (GM) – (ABD Satranç Ligi)
  • Korobov (GM) – Andreikin (GM) – (Dünya Kupası)
  • Ding (GM) – Wei (GM) – (Dünya Kupası)
  • Sutovsky (GM) – Shirov (GM) – (Karpov Poikovsky)
  • So (GM) – Durarbaylı (GM) – (2. Milyoner Açık)
  • Tate (IM) – Orlov (IM)
  • So (GM) – Ding (GM) – (Bilbao Masters Finali)
  • Kramnik (GM) – Topalov (GM) – (Avrupa Kulüpler Şampiyonası)
  • Bachmann (GM) – Morozevich (GM) – (Barselona GM International)
  • Perunovic (GM) – Edouard (GM) – (Avrupa Takım Şampiyonası)
  • Tomashevsky (GM) – Mchedlishvili (GM) – (Avrupa Takım Şampiyonası)
  • Muzychuk (GM) – Kosteniuk (GM) – (Avrupa Takım Şampiyonası)
  • Sevian (GM) – Jakovenko (GM) – (ACP Masters Rapid Şampiyonası)

GOTW - 2016 Oyunları

  • Carlsen (GM) – Li Chao (GM) – (Katar Masters Açık)
  • Mamedyarov (GM) – Lenderman (GM) – (Katar Masters Açık)
  • Morozevich (GM) – Bukavshin (GM) – (Nesillerin Fındıkkıran Maçı)
  • Sevian (GM) – Bok (GM) – (Tata Steel 2016 B Grubu)
  • Bacrot (GM) – Tari (IM) – (Gibraltar Masters 2016)
  • Bruzon (GM) – Donchenko (GM) – (Cebelitarık Masters 2016)
  • Zhao (WGM) – Batsiashvili (IM) – (Kadınlar FIDE GP Theran)
  • Katz (IM) – Kacheishvili (GM) – (ABD Satranç Ligi 2015)
  • Inarkiev (GM) – Kobalia (GM) – (Aeroflot Açık 2016)
  • Movsesian (GM) – Liang (IM) – (Reykjavik Açık 2016)
  • Shirov (GM) – Bluebaum (GM) – (GRENKE Açık 2016)
  • Edouard (GM) – Fridman (GM) – (Bundesliga 2016)
  • Lenderman (GM) – Shabalov (GM) – (ABD Şampiyonası 2016)
  • Predke – Jakovenko (GM) – (Rusya Takım Şampiyonası 2016)
  • Shirov (GM) – Sevian (GM) – (Hasselbacken Açık 2016)
  • Wojtaszek (GM) – Ter Sahakyan (GM) – (Avrupa Şampiyonası)
  • Benjamin (GM) – Korchnoi (GM) – (Kudüs 1986)
  • Jingyao (IM) – Salem (GM) – (Asya Kıta Şampiyonası)
  • Ganguly (GM) – Shirov (GM) – (Edmonton Uluslararası)
  • Shimanov (GM) – Zapata (GM) – (Dünya Açık)
  • Bu (GM) – Ivanchuk (GM) – (7. Hainan Danzhou GM'leri)
  • Lenderman (GM) – Shabalov (GM) – (ABD Açık)
  • Xiong (GM) – Aravindh (GM) – (Dünya Gençler Şampiyonası)
  • Andreikin (GM) – Demchenko (GM) – (Abu Dhabi Masters)
  • Stupak (GM) – Bok (GM) – (42. Satranç Olimpiyatı)
  • Grischuk (GM) – Volokitin (GM) – (42. Satranç Olimpiyatı)
  • Nguyen (FM) – Jones (GM) – (42. Satranç Olimpiyatı)
  • Gelfand (GM) – Giri (GM) – (Tal Anıtı)
  • Joel'in Satranç Haftası Özeti – 1. Bölüm – Tal Memorial – (Isle of Man Masters)
  • Joel's Chess Week Özeti – 2. Bölüm – Isle of Man Masters – (Millionaire Open)
  • Joel's Chess Week Özeti – 3. Bölüm – Rusya Süper Finalleri – (Short-Hou maçı)
  • Joel's Chess Week Özeti – 4. Bölüm – Rusya Süper Finalleri – (Cigorin Memorial)
  • Joel's Chess Week Özeti – 5. Bölüm – 14. Cap D'Agde 2016 – (Dünya Gençler Şampiyonası)

Ödeme

Fatura Detayları


Alıcı için kişisel bir mesaj girin. Bu hediyeyi aldıklarında e-postada gösterilecektir. Sipariş tutarını göremezler. Daha fazlasını okuyun Hediyenin SSS'si

Benjamin'in On Yılı - GM Joel Benjamin

Benjamin'in On Yılı – GM Joel Benjamin

Akış mevcut
$99.00(Yaklaşık 90.87 €)   $299.00(Yaklaşık 274.45 €)
67% off!

En düşük fiyat garantisi

100 Günlük %100 Para İade Garantisi

Varsayılan Başlık

Nakliye mevcut: Kuzey Amerika, Avrupa, İngiltere

Kabul ediyoruz

Siparişiniz

Düzenle
Ürün Ara Toplam
Ara Toplam $0.00(Yaklaşık 0.00 €)
Toplam $0.00(Yaklaşık 0.00 €)

Kişisel verileriniz siparişinizi işlemek, bu web sitesi boyunca deneyimlerinizi desteklemek ve diğer web sitemizde açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. Gizlilik Politikası.

×
×
Benjamin'in On Yılı - GM Joel Benjamin
Benjamin'in On Yılı - GM Joel Benjamin
$299.00(Yaklaşık 274.45 €)